Ana sayfa Krediler AKBANK ‘TAN 2. EL TAŞIT KREDİSİ     

AKBANK ‘TAN 2. EL TAŞIT KREDİSİ     

9
0

AKBANK ‘TAN 2. EL TAŞIT KREDİSİ

Akbank siz değerli müşterilerine daha iyi ,daha hızlı , daha kaliteli,daha güvenilir hizmet verebilmek anlayışıyla 2. el araç kredilerindeki kasko ve rehin yani ipotel olayını tamamen isteminden kaldırdı.Böylece 2. el taşıt kredinizi daha kolay ve daha hızlı bi şekilde kullana bilmenize imkan sundu .

2. El Taşıt Kredisinden Faydalana Bilmek İçin Gerekli Koşullar.

⦁ 18 Yaşından büyük olmak

⦁ Kredi notunuzun veya kredi puanınızın yüksek olması

⦁ Çektiğiniz 2. el taşıt kredisi aylık gelirinizin %50 ‘ini  geçmeyecek

⦁ SSK kaydı veya bağkur kaydı

⦁ Akbank Ferdi kaza sigortası

⦁ Maaş gelir raporu Bazı koşullarda bunların dışında sizden ipotek gösterebileceğiniz taşınmaz mal yani arsa ,ev bahçe, iş yeri gibi yerleri ipotek göstermenizi isteyebilir veya bir memur kefil isteyebilir.

2. el taşıt kredisine başvurabilmek için gerekli belgeler  nelerdir?

⦁ Nüfus cüzdan kağırdısürücü belgesi yani ehliyet veya pasaportun aslı ve fotokobisi

⦁ Gerkli duyulduğunda adres bilgisini gösteren ikametkah belgesi

⦁ Gelir durumunu gösteren maaş badrosu  bu belge iş yeri tarafından onaylanması gerekir.Serbet meslek ile uğraşanların vergi levghası veya ticaret sicil gazetesinde bulunan kuruluş ilanı fotokobisi

⦁ Gayrimenkul geliri gösteren  edenler: tapu fotokobisi

⦁ Emekliler: hesap cüzdanı fotokobisi

Bu belgelerinizi tam ve eksizksiz bir şekilde hazırlayıp şubeye giderek veya mobil bankacılık,internet bankacılığı,telefon bankacılığını kullanarak veya direk banka şubesine giderek 2. el taşıt kredisi başvurusunda buluna bilirsiniz .Eğer isterseniz Akbank mobil bankacılık,internet bankacılığıveya telefon bankacılığı ile Akbank 2. el taşıt kredisi başvurusunda bulunursanız bu işlen sizin için daha kolay daha rahar ve daha hızlı cevaplar alabilmenize yardımcı olacaktır.Akbank’ın müşterileri için vermiş olduğu bu 2. el taşıt kredisi araç sahibi olmak isteyen bir çok insana büyük bir fırsat doğurarak aylık ödemesi krediye göre değişen olanaklarla hizmet sunmaktadır ve araç sahibi olmak isteyen veya araçını yenilemek isteyen kişilere hem hızlı hemde kolay bir olanak tanıyarak, Akbank müşterilerini kolayca araç sahibi yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here