Ana sayfa Firma Kampanyaları Demirdöküm Kombi Servis Kampanyaları

Demirdöküm Kombi Servis Kampanyaları

9
0

İklimlendirme sektöründe yer alan demirdöküm ısıtma ve soğutma cihazları her geçen gün ilerleyen teknoloji ile kendini yenileyerek vazgeçilmez hale gelmeye devam ediyor.Özellikle kış aylarında demirdöküm kombi cihazları büyük ilgi görmektedir. Türkiyenin %90 ‘nı demirdöküm markasını seçerek tüketicilerimizin sayesinde başarılarımıza her geçen gün daha büyük başarı katmaktayız.Tüm illlerde satış ve servislik bayileri olan demirdöküm teknik servisleri tüketicilerin sorunlarında daima yanındadır. Bizler sadece demirdöküm markasına hizmet sağlayarak tüketicilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Demirdöküm kombi servisi olarak istanbul’un tüm bölgelerinde oluşan gezici mobil ekiplerimiz sayesinde oluşan taleplerinizin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.Özellikle kış aylarında ağırlıkla kullanılan kombi cihazlarımız hava şartlarının en yoğun olduğu dönemlerde çeşitli arızalar çıkartabiliyor,bizde demirdöküm kombi servisi olarak tam da bu nokta da devreye giriyoruz. Öncelikle kışın soğuk zamanlarında kombisiz kalmamak için tüketicilerimize tavsiyemiz sezon başlamadan kombi cihazınızın genel kontrol ve periyodik bakım işlemini yaptırmanız gerekmektedir. Bütün kontrollerini eksiksiz bir şekilde yaptırdığınız takdirde kesinlikle kış mevsiminizi sorunsuz ve rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi bakımı

Kombi bakımı denildiğinde akıllara ilk gelen kombinin suyunu değiştirmek ve filitre temizliği yapmaktır,malesefki doğru olan bu değildir. Doğru bir kombi bakım işlemi nasıl olmalı ; filitre temizliği yapılmalı,tüm yedek parçaların temizliği ve kontrolleri,performans kontrolleri, su değişimi,peteklerin havası alınmalı ve kimyasal ilaç yardımıyla özel robot ile peteklerin temizliği yapılmalı.Her yıl düzenli olarak demirdöküm kombi cihazlarınızın periyodik bakım işlemini yaptırmanız kombinizin ömrünü arttıracaktır ve sorunsuz bir kış sezonu geçirmenizde yardımcı olacaktır.

Servis Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • Basınç suyunu kontrol etmek (1-2 arasında olması gerekmektedir)
  • Resetleme işlemi uygulanmalı ( resetleme işleminden sonra sigorta kapatılıp açılmalı)
  • Prize elektirik gelip gelmediği kontrol edilmeli
  • Ocağa gaz gelip gelmediği kontrol edilmeli

Yukarıda belirtmekte olduğumuz tüm işlemleri yerinde getirdiğiniz takdirde cihazınız aktif hale gelmedi ise demirdöküm kombi servisimizden destek almanız gerekmeketedir. Bizlere nasıl mı ulaşırsınız? 7 gün 24 saat hizmet sağlayan çağrı merkezi çalışma arkadaşlarımıza 444 5 316 nolu hattımızdan ulaşıp servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here