Ana sayfa Genel En Kolay Kredi Veren Bankalar (Senetsiz-Kefilsiz)

En Kolay Kredi Veren Bankalar (Senetsiz-Kefilsiz)

122
0
kredi-veren-bankalar

Bankalar tarafından verilen krediler için vatandaşların bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bilindiği üzere kişinin sicili, mesleği, kredi notu, yaşı ve diğer etkenler kredi ya da kredi kartı sağlanmasında etkili olmaktadır. Hal böyle olunca da bazı bankalardan kredi alamayan, sicili kötü olan veya geliri olmayan kişiler en kolay kredi veren bankaları incelemektedir. Bazı bankaların kredi şartları oldukça katı iken bazılarının ki müşteri çekmek amacıyla daha hafif olabilmektedir. Özellikle devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, Vakıfbank ya da Halk Bankası’ndan kredi çekmek daha zor bir hal alırken, yeni kurulan Odeabank, Fibabank ya da özel olarak faaliyetlerini sürdüren Finansbank ile Akbank gibi bankalar daha kolay kredi vermektedir. Sizler de bu bankaları konumuzun detayında inceleyebilir ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki sicilinizin çok kötü olması, kara listede olmanız ya da hali hazırda yapılandırmada olan borçlarınızın olması halinde kredi verilme ihtimalinin bu bankalarda da düşük olabileceğini, ret yiyebileceğinizi unutmayın.

Ayrıca bu bankalar herhangi bir geliri olmayan ya da gelir belgesi sunmayan bireylere de kredi sağlamaktadır. Üstelik bunun için herhangi bir senet yapılması, kefil verilmesi ya da belli şeylere ipotek koyulması gerekmez.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Tabi ki herhangi bir geliriniz olmadan bankanın size kredi vermesi zor bir durum olsa da bu durum belgeleyemediğiniz gelirler şeklinde de olabilir. Örnek vermek gerekirse bir kira ya da farklı bir ek geliriniz var ise bunu bankaya gösterebilir, kredi talep edebilirsiniz. İşte en kolay kredi veren bankalar…

Akbank

Hiç şüphesiz son dönemde gelirsiz en kolay kredi veren bankalar arasında Akbank bulunmaktadır. Son dönemde çalışmalarını hızlandıran ve müşterisini arttırmayı amaçlayan Akbank, 7 gün 24 saat internet ya da mobil şubeden başvuru hakkı vermektedir. Bu sayede şubeye bile gitmeden Akbank üzerinden kolay bir şekilde kredi sahibi olabilirsiniz. Akbank’tan verilen kredi ise genellikle 20.000’e kadar olmaktadır. Ancak şubeye gitmeniz ve gelir sunarak başvuru yapmanız halinde kazanacağınız ücret çok daha artacaktır.

Akbank için kredi başvurusu sadece mobil şube, internet şubesi ve şubeden olmamakta, bunun yanı sıra SMS yoluyla da T.C. kimlik göndererek kredi başvuru yapmak mümkündür. Tabi ki istediğiniz miktarı da vade süresini de mesajınıza eklemeniz gerekir.  Akbank tarafından yapılan inceleme sonrasında kabul edilmesi halinde krediniz tanımlanacaktır.

İşbank Hızlı Kredi

Son dönemde telefon üzerinden kredi veren bankalar trendine uyan İş Bankası, 7 gün 24 saat kredi sağlamaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız başvuru sonrası kredi notunuz olumsuz olmaması halinde kredi alabilirsiniz.

ING Bank Hızlı Kredi

En çabuk ve hızlı kredi veren bankalar arasında yer alan ING, ülkemizde yeni olmasına rağmen kısa süre içerisinde tanınmayı başarmıştır. Sizler de 1,84 faiz oranı ile acil ihtiyaçlarınız için 3 bin Türk Lirası’na kadar kredi çekebilir, geliriniz olmadan kredi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başvuruyu internet üzerinden ya da 7 gün 24 saat telefon bankacılığından yapabilirsiniz.

Denizbank

Her ne kadar faiz oranları yüksek gibi olsa da kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, 55.000 Türk Lirası’na kadar gelir belgesiz internet ya da mobil şube üzerinden SMS ile de kredi vermektedir. SMS ile başvuru yapmanız için KREDIM yazıp T.C. kimlik no ile birlikte 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Genellikle kredi başvurularında ise kimlik (ehliyet veya pasaport), esnaflar için vergi kimliği, fatura veya ek gelir belgesi talep edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here