Ana sayfa Merak Edilenler Garanti Bankası Kazançlı Kasko Hizmeti

Garanti Bankası Kazançlı Kasko Hizmeti

12
0
garanti-kasko

Günümüzde araç sahiplerinin en çok yaşadığı sorunlar arasında kaza, çalınma ya da farklı problemler yer almaktadır. Hal böyle olunca da herkes aracını güvence altına almak ve oluşabilecek hasarlar sonrasında yüklü ödemeler yapmak istememektedir. Türkiye’nin en iyi bankaları arasında yer alan ve uzun yıllardır hizmet veren Garanti Bankası ise müşterilerine kazançlı kasko hizmeti sunmaktadır. Ayrıca kasko şirketleri tarafından yapılan güvence sonrasında ek aksesuarlar için herhangi bir önlem alınmasa da Garanti Bankası’nda ek kasko yapmanız halinde ara aksesuarlarına da kasko yaptırabilirsiniz. Bu sayede LPG tankına, ses ya da görüntü sistemine bir sorun olması halinde kasko tarafından karşılanacaktır.

Garanti Kazançlı Kasko Hakkında

Bilindiği üzere kasko hizmeti sayesinde çalınma gibi hırsızlık durumu yaşansa bile herhangi bir sıra beklemeden işlemler yapılmakta ve aracın değeri alınmaktadır. Sizler de Garanti Bankası tarafından sunulan kasko hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz.

-Garanti Kasko hizmetini yaklaşık olarak 1 dakika içerisinde teklif alarak başlatabilirsiniz. İlk olarak kurum tarafından sizlere fiyat verilmekte ve daha sonra da talep ederseniz, işlemler başlatılmaktadır. Ayrıca aşırı derece prosedür olmaması nedeniyle de kasko yapılması kolaydır.

-Ayrıca ödemeleri Bonus Kart ile yaparsanız, %10 bonus puan kazanabilirsiniz. Kaskonun fiyatına göre de kazanacağınız puanlar fazla olmakta ve bu da avantaj oluşturmaktadır.

-Eğer kasko ücretini kredi kartınızdan tek seferde ödemeyi tercih ederseniz, net fiyat üzerinden %5 indirim sağlanmaktadır.

-Bunun yanı sıra Garanti’den kazançlı kasko hizmeti alan kişiler, 1 yıl boyunca BP istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken %3 daha fazla yakıt alabilmektedir. Bu sayede de düzenli olarak indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan kampanyaların yanı sıra Garanti Bankası’nın diğer tüm hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür.

Garanti Kazançlı Kasko Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

Bilindiği üzere her kaskoda olduğu gibi Garanti Kasko’da da çarpma, hırsızlık ve beklenmeyen hasarlar karşılanmaktadır. Bu kapsamda Garanti Bankası tarafından sizlere 3 farklı paket sunulmaktadır. Ayrıca talebe bağlı olarak banka tarafından müşterilere ek hizmet de sağlanmaktadır.

Kişiye özel indirimler ve sigorta işlemleri ise Eureko Sigorta Özel Anlaşmalı Servis tarafından yapılmaktadır. Normal şartlarda çarpma ya da çarpışma sonucunda ölüm olması halinde 10 bin Türk Lirası, sürekli sakatlık yaşanması halinde ise 10 bin Türk Lirası + 500 TL sağlanmaktadır. Zorunlu trafik sigortanızın yetersiz kalması ve karşılamaması halinde ise karşı tarafından zararları 50.000 Türk Lirası’na kadar karşılanmaktadır.

Ekstra teminat yapmanız ve aracınızı kaskolatmanız halinde ise;

-Ses ve görüntü cihazlarında herhangi bir sıkıntı oluşması halinde firma tarafından karşılanmaktadır. Normal trafik sigortasında ya da kasko paketlerinde bu tür cihazlar desteklenmemektedir. Haliyle de kaza sonrasında ses ve görüntü cihazların giderleri ödenmez.

-LPG kullanımı araç için ekstra olarak gösterilmekte ve bir sorun olması halinde ilgilenilmemektedir. Ancak Garanti Kazançlı Kasko da ek paketi de seçmeniz halinde LPG’de ya da LPG’ye bağlı olarak yaşanılan problemlerde giderleriniz karşılanır.

-Eğer aracınız yük taşımaya uygun değilse ancak siz taşırken kaza ya da çarpışma olduysa, bu durumda kasko tarafından karşılama yapılmamaktadır. Ancak ek paket sayesinde aracınızla yük taşırken oluşan zararlar bile kasko tarafından karşılanır.

-Siz yurtdışındayken aracınızda bir problem meydana gelmesi, herhangi bir sıkıntı oluşması halinde de kasko tarafından karşılanır.

Bunların yanı sıra yaşanılan her türlü kaza, çarpma ve çarpışma durumları için kasko tarafından destek verilmekte, gerekmesi halinde kalacak yer, acil servis ayarlamaları falan da büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here