Ana sayfa Banka İletişim İş Bankası Telefon Bankacılığı 0850 724 0724

İş Bankası Telefon Bankacılığı 0850 724 0724

16
0

İş Bankası Telefon Bankacılığı 0850 724 0724
Müşterilerine mobil alt yapısı ve internet bankacılığıyla hizmet veren iş bankası bunların yanında birde İş bankankası telefon bankacılığı hizmetide vermeye başladı.İş bankasının müşterileri artık bankaya gitmeden telefon başında sanki bankadaymış gibi tüm işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecek.

0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı sayesinde yapılabilecek işlemlerinize inceleyecek olursak;

  • Şifre işlemleri yapabilirsiniz
  • Başvuru ya da başvuru takip işlemleriniz sağlayabilirsiniz.
  •  Müşteri temsilcisi  görüşmelerinizi yapabilir    yada yeni ürün veya  kampanyalardan bilgi  olmak için işlem yapabilirsiniz.
  • Kredi başvurusu.
  • Kredi kartı başvurusu .
  • Fatura ödemeleri.

0850 724 0 724 numarasından yapabileceğiniz  işlemler sırasında, operatör kendinizi sizden bir kaç kelimeyle tanıtıp yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile anlatmanızı isteyecektir.  Örneğin Kayıp ve çalıntı gibi kelimelerle yapmak istediğiniz işlemi açıklayabilirsiniz. Bunu ise dört farklı yol ile gerçekleştirebilirsiniz . Bu tanıtma işlemlerini inceleyecek  olursak;

  • Müşteri numaranız veya kullanılan  şifrenizi tuşlayarak, gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Banka kartınızın üzerinde yazan  numaranız ve güncel  şifrenizi kullanarak işlemleri başlayabilirsiniz.
  • Kredi kartı kullanan müşterilerde  İş bankası telefon bankacılığından fayda lana bilmek için , kredi kartı numara veya  şifreleri desteğe ihtiyaç duydukları işlem hakkında alanında profesyonel kişilere telefon bankacılığı sayesinde bağlana bilir ve destek veya işlemlerini gerçekleştirebilir   . (Kredi kartı numarası,kredi kartınızın ön tarafında bulunmakta olan on altı haneli numaradır)
  • 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığından fayda sağlamak için veya destek alabilmek  için kullanacağınız son yöntem ise 11 haneden oluşan hesap numaranızı tuşlamak olacaktır.

Bu dört işlem sayesinde banka şubelerine gidip vakit harcamadan ve zahmete girmeden oturduğunuz yerden İş bankası telefon bankacılığı üzerinden bütün fatura ödeme,kredi başvurusu,kredi kartı başvurusu,sigorta işlemleri,kayıp ve kalıntı işlemleri hakkında bilgi alabilir ve işlemlerinizi müşteri temsilcisine söyleyerek gerçekleştirebilirsiniz. İş bankası telefon bankacılığı sayesinde şubeye gitme derdinin ortadan kalmasının dışında bu sistem güvenlik açısından da kullanıcılara fayda sağlamakta  çünki kullanıcılar  şubeye giderek kullandıkları şifreleri sesli bir şekilde söylemekten oldukça çekinirler ve bu yüzden çoğu kullanıcı İş bankası telefon bankacılığını tercih etmektedir.

 

Aynı zamanda,  yeni banka kartınız veya kredi kartınız  ile internet bankacılığından işlem göre bilmek adına müşteri temsilcisinden tek kullanımlık  internet şifrenizi isteyerek hem daha güvenilir hemde daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi uygulamaya koyabilirsiniz .Bu müşteri temsilcisinden aldığınız şifreler sadece 5 gün geçerli olacaktır bu şifreyle 5 gün içerisinde İş bankası internet bankacılığından dilediğiniz işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin  hepsini tamamen ücretsiz olarak 08507240724 İş Bankası telefon bankacılığı numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here