Ana sayfa Firma Kampanyaları Klima bakımı

Klima bakımı

12
0

Klima Bakımı

İstanbul klima bakımı bölgesinde servislik hizmeti sunan firmamız tüm mahalle ve sokaklara varıncaya kadar hızlı ve güvenilir hizmetler sergilemektedir. 20 yıla aşkın ısıtma sektöründe öncü firmalar arsında yer alan hd klima servisi kullandığı orijinal yedek parçalar kullanımı sağlayarak değişimi sağlanan yedek parçalara 1 yıl garanti kapsamı altına almaktayız. Uzman  titiz kadrolarımız ile arızaya maruz kalmış klima arıza onarımını sizleri soğuk havalardan sımsıcak ortamlara taşımaktayız. İstanbul bölgesinin tüm noktalarına marka ayrımı yapmaksızın klima kışlık periyodik bakımlarını sorunsuz şekilde teslim etmekteyiz. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve sorunsuz şekilde değişimi yapılmış işçiliklerin arkasında durmasıdır. Klima arıza servisi kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde oluşan arızaları adreslerinize gelen ekip kadrolarımız ile hızlı çözümler üreterek sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Klima Bakım Servisi

Kış sezonlarından soğuk havalarda maruz kalmamak için sonbahar aylarından cihazların genel periyodik bakım işlemlerini mutlaka yetkili kişiler tarafından müdahale edilmesine önem gösterin. Bakımı yapılmayan klima cihazları kış sezonunda sizleri yarı yolda bırakabilir. Vestel klima servisi Kış sezonlarında yarı yolda kalmamak için cihazın kışlık bakımını düşük maliyetler sunan firmamıza yaptırmanızı öneriyorum Yüksek gelen faturalarının üstesinden gelmek için cihazın temizliğini yaptırarak yetkililer tarafından gaz ayarı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Sımsıcak yuvada konfor sahibi olarak düşük faturalar ödeyerek müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam etmekteyiz.

Arçelik klima servisi temizleme ve konforlu yaşam elde etmeniz için bizlere ulaşabilir çağrı merkezlerimizde detaylı şekilde destek alabilirsiniz. klima arıza servisi için 444 5316 numaradan 7 gün boyunca saat aralığı olmadan ulaşama kolaylığı sağlamaktayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here