Ana sayfa Firma Kampanyaları Klima Servisi hizmetleri sunanlar Sıkıntıda

Klima Servisi hizmetleri sunanlar Sıkıntıda

13
0

Klima Montaj Hizmetleri belge gerektiriyor

Günümüzde ısınmak ve serinlemek için eski yöntemler yerine teknolojik gelişmelerden yararlanılır. Bu gelişmelerin başında ise klimalar gelmektedir. İstanbul gibi kışı soğuk, yazı sıcak bir ilde klima kullanmak çok daha avantajlıdır.

Teknolojik özellikleri ile dikkat çeken Vestel klima ürünlerinin montaj hizmetinin en iyi şekilde yapılmasını sağlayan klima servisi, kış mevsimini daha rahat geçirmenize yardımcı olur. Montaj işlemi öncesinde klimanın hangi odaya kurulması planlanıyor ise btu’nun yeterli olup olmadığı kontrol edilir. Keşif işlemi sonrasında montaj aşaması tamamlanır.

Klima Bakım Hizmetleri

Vestel marka klimaların düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Hem yaz hem de kış mevsimlerinde yapılması gereken bakım işlemlerinde, klima fanları ve tüm aksamları temizlenir. Bu sayede performans olarak daha verimli bir halde çalışan klimalarınız için daha az ücret ödersiniz.

Klima Yedek Parça Hizmetleri

Klimalarda bakım ve onarım kadar yedek parça da önemlidir. Arızalanan ve eskiyen klima parçalarının orijinal parçalar ile değişmesi konusunda profesyonel çalışmalar sunan Avcılar Vestel klima servisi, diğer akşamların da zarar görmesini engelleyerek klimanızı uzun süre kullanmanızı sağlar.

Anasayfa

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here