Ana sayfa Firma Kampanyaları Klima Servisi Kampanyası

Klima Servisi Kampanyası

14
0

Klima servisi dev kampanyalarımız devam etmektedir. Web adreslerimize tıklayarak bizlere bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.  Günümüzde ısıtma ve soğutma sistemi olarak en iyi teknolojilerden biri olan klima cihazları bizlerin insan sağlığı açısından en önemli cihazlardır. Klima cihazları mevsim şartlarına göre istenilen sıcaklık ve serin ortam da bulunmamızı sağlamaktadır.

Klima servisi şok Kampanya

Klima Servisi olarak Klima cihazlarınızın yılda iki defa olmak kaydı ile yaz mevsimi dönemi geçişlerinde ve kız mevsimi geçişlerinde yıllık periyodik bakımının yapılmasını önermekteyiz. Klima cihazlarımızın yıllık periyodik bakımının yapılması cihazımızın daha uzun ömürlü olması ve daha iyi performans ve en iyi verimli çalışması açısından tavsiye etmekteyiz. Klima Servisi olarak ayrıca Klima cihazlarımızın periyodik bakımı % 30 enerji tasarrufu etmemize yol açar bu sebeple günümüz koşullarında büyük ölçüde Elektrik faturamızın düşük gelmesine neden olmaktadır.

Klima Servisi olarak Çağrı merkezi  iletişim hattımız olan 444 5 316 telefonumuzdan bizleri istediğiniz zaman zarfında aramanız mümkündür. Klima servis çağrı merkezimiz  günün her saati 7 /24 siz değerli müşterilerimize Müşteri temsilcilerimiz sizlerin klima cihazları hakkında tüm sorun ve istekleriniz doğrultusunda kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar.  İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine uzman kadromuz ve  bünyemizde bulunan işinde uzman olan teknik ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize aynı gün içerisinde en hızlı en güvenli hizmet sunmaktayız.  Klima Servisimizde Klima cihazlarımızın tüm marka ve modelleri içeren teknik bilgimiz ile başlıca markalara hizmet vermekteyiz

Hizmet verdiğimiz başlıca markalar; Fujitsu , Daikkin, Samsung , Demirdöküm, Vestel , Regal, Yorg, Mitsubishi, Bosch, Toshiba, Airfel, Miele, Seg, Baymak, Arçelik, Beko klima servisi vb. birçok markaya hizmet sunmaktayız.

Bilgi İçin 444 5 316

site adresi: https://klimaservis-klimaservisi.com/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here