Ana sayfa Krediler N11 ve Akbank Direkt Öde Kredisi!

N11 ve Akbank Direkt Öde Kredisi!

9
0
Akbank N11 Kredi

Türkiye’nin en iyi özel bankalarından birisi olan Akbank ile Türkiye’nin en iyi e-ticaret siteleri arasında yer alan N11, yaptıkları iş birliği ile müşterilerine taksitli alışveriş imkânı sunmaktadır. Bilindiği üzere birçok alışveriş firması ve sitesi, bankalar ile yaptığı anlaşmalar sonrası 48 aya kadar vadeli satışlar yapabilmektedir. Son dönemde özellikle taksitlerin düşürülmesi ve telefon alımında da taksitlerin tamamen kaldırılması nedeniyle vatandaşlar ödeme konusunda bazı zorluklar yaşıyorlardı. Ancak N11 ile Akbank arasında yapılan anlaşmalar sonrasında artık cep telefonu da dahil olmak üzere 48 aya kadar taksitli ürün alınabilecek.

N11 – Akbank

Günümüzde e-ticaret sitesi olarak faaliyetlerini sürdüren N11, birbirinden farklı tedarikçileri buluşturmakta ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır. N11 sitesi üzerinden giyim, ayakkabı, ev, yaşam, elektronik, cep telefonu, bilgisayar, kozmetik, kişisel bakım ürünleri, anne-bebek ürünleri, mücevher saat, spor, outdoor, tatil, eğlence, motosiklet, kitap, film başta olmak üzere birbirinden farklı kategorilerde ürünler satılmaktadır. Her gün binlerce siparişin verildiği N11 sitesi üzerinden artık Akbank’ın avantajlı dünyası ile taksitli ürün almak mümkün.

Akbank Direkt Öde Nedir?

Akbank tarafından gerçekleştirilen düzenleme sonrasında artık N11 üzerinden yapılan alışverişlerde Direkt Kredi ya da Havale yolu ile ödeme gerçekleştirilebilmektedir. N11 sitesi üzerinden Akbank kısmına geçiş yaparak, müşterinin bilgilerini girmesi ve talep ettiği ürün fiyatını da belirtmesi gerekmektedir. Bu kredi imkânı sayesinde kredi kartsız, kefilsiz ya da farklı bir ödeme şeklini kullanmadan 48 ay vadeye kadar ürün satın alınabilmektedir.

Akbank Direkt Öde hizmetini ister hesabınızdan havale ister de kredi seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Kredi ile ödeme yapmanız halinde limitler 1.000 ile 25.000 Türk Lirası arasında belirlenmiştir. Ayrıca alacağınız kredinin maksimum tutarı da yine yukarıda belirttiğimiz gibi 25.000 TL olmakta, bunun üzerinde ödemeler Akbank Direkt Öde şeklinde yapılamamaktadır.

Akbank hesabından doğrudan havale şeklinde ödemenin yapılması halinde ise N11 ile banka tarafından belirlenen limitler 1 TL ile 150.000 TL şeklindedir.

Akbank Direkt Öde

Akbank Direkt Öde Nasıl Kullanılır?

1.000 Türk Lirası ile 25.000 Türk Lirası arasındaki ürününüzü seçtikten sonra ödeme kısmına geçebilirsiniz. Ödeme ekranında ilk olarak yapmanız gereken Akbank Direkt Öde seçeneğini işaretleyip; varsa Akbank hesap bilgilerinizi yoksa da T.C. Kimlik numaranızı tuşlayınız. Eğer Akbank Direkt sahibi iseniz ve şifrenizi hatırlamıyorsanız yine ekranın alt kısmında yer alan ‘Şifre Al’ butonunu kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için mutlaka bireyin Akbank müşterisi olması gerekmektedir. Akbank müşterisi olmayan ya da banka ile herhangi bir bağlantısı bulunmaya kişilere kredi sağlanmamaktadır. N11 üzerinden Akbank ile 48 ay vadeli ürün almak isteyen kişilerin ise ilk olarak Akbank şubesinden ya da internet sitesi üzerinden müşterisi olması gerekir.

Akbank tarafından sunulan bu özelliğin kullanılabilmesi için kişinin kredi notunun yeterli miktarda olması ve bankalar ile arasında ödeme gecikmesi gibi sorunların olmaması gerekir. Banka notu düşük olan kişilerin incelenmesi tamamen Akbank tarafından yapılmakta ve bu sebeple de reddedilmesi halinde N11 üzerinden alışveriş kredisi verilmemektedir.

Ayrıca aldığınız üründen memnun olmamanız ancak yine de kredi kullanmanız halinde iptal ettirme hakkınız da bulunmaktadır. Ürünü aldıktan sonra tarafınıza tanımlanan sürelerde iade yapmanız halinde ürün ile ilgili krediyi de kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Ürünü aldıktan sonra 30 gün içerisinde Akbank şubesi ya da Akbank müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçerek kredinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bu süreler içerisinde iptal etmemeniz halinde ise krediniz kullanıma açılacak ve ödemeler başlayacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here