Ana sayfa Genel Şekerbank Emekli Maaşı Kampanyası

Şekerbank Emekli Maaşı Kampanyası

13
0
sekerbank-emekli-maasi-kampanyasi

Emekliler ilk aşamada maaşlarını genellikle belirli bankalardan alırken, SGK tarafından getirilen düzenlemeler sonrasında artık istediği bankalara da aktarabilmektedir. Bilindiği üzere bankalar emekli olan müşterilerine maaşı taşıması halinde çeşitli ödüller, promosyonlar, hediyeler ve kredi destekleri sağlamaktadır. Hal böyle olunca da binlerce emekli tarafından maaşın aktarıldığı ve diğer bankalarda kullanıldığı görülmektedir. Bu aşamada çalışmalarını sürdüren ve vatandaşlara destek sağlayan Şekerbank ise emekli maaşını Şekerbank’a taşıyanlara özel promosyonlar düzenlemektedir. Ayrıca emekli kişinin kredi çekmek ya da farklı imkanlardan yararlanmak istemesi halinde de yine maaşını taşıma şartı koşulmaktadır. Ülkemizin en iyileri arasında yer alan Şekerbank’ın emeklilere özel verdiği promosyonlar ile destekler ise şu şekildedir;

Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıyanlara Verilen Avantajlar

Şekerbank tarafından yapılan açıklamalar sonrasında 1 Ağustos 2017 tarihinin ardından emekli olan kişiler emekli ikramiyelerini ve maaşlarını almak için Şekerbank’ı seçmeleri halinde çeşitli imkanlardan yararlanacaklar. Banka tarafından 3 yıl teminatlı olarak maaşın aktarılması halinde 450 Türk Lirası promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca otomatik ödeme talimatlarının da eklenmesi ve banka özelliklerinin daha fazla kullanılması halinde ekstra olarak da 50 Türk Lirası bonus vermektedir. Hal böyle olunca da özellikle emekliler tarafından Şekerbank oldukça cazip bir hal almıştır.

Ayrıca özel bankacılık hizmetlerinden de ücretsiz yararlanma hakkı veren Şekerbank, hiç şüphesiz son dönemde emeklilere özel en iyi promosyonları yapan bankalar arasında yer alır. Bilindiği üzere Şekerbank son dönemde yaptığı değişiklikler ile de emeklilere özel bankacılık hizmetlerini başlatmıştır. Şubelerde daha hızlı sıra gelmesi, engelliler için özel destekler ve buna bağlı olarak diğer detaylar da yine emeklilere özel hazırlanmıştır.

Sizler de Şekerbank şubelerine giderek emekli maaşınızı taşıyabilir ve avantajlı dünyasına giriş yapabilirsiniz. Eğer maaşınızı nasıl Şekerbank’a taşıyacağınızı bilmiyorsanız, şu adımları uygulayın.

-İlk olarak bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartlardan birisi de kişinin emeklilik tarihinin 1 Ağustos 2017’den sonra olmasıdır. Bu şartı yerine getirmeniz halinde Şekerbank şubelerine gidebilirsiniz.

-Şube tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerin bilgileri alınmakta ve başvurunuz gerçekleşmektedir. Ayrıca bu aşamada sizlerin de yapması gereken detaylar banka tarafından belirtilmektedir.

-Bütün işlemleri yerine getirdikten sonra kısa süre içerisinde onay almanız mümkündür. Onayın ardından bir sonraki maaş döneminde paranız Şekerbank’a yatacaktır. Ayrıca maaşınızın yanı sıra 450 Türk Lirası ek bonus paranızı da alabilirsiniz.

Şekerbank’a emekli maaşını taşımak ve bonuslardan yararlanmak için gereken şartlar ise şu şekildedir;

-Emekli olan kişinin emeklilik tarihinin mutlaka 1 Ağustos 2017 sonrası olması gerekir. Aksi takdirde banka tarafından promosyon onayı sağlanmamakta ancak yine de isterseniz maaşınız Şekerbank’a taşınmaktadır.-

-Emekli olan kişi promosyondan yararlanmak için banka ile teminat imzalamak zorundadır. Bilindiği üzere banka maaşın 3 yıl kendi bankasında kalması halinde 450 TL bonus vermeyi kabul ediyor. Hal böyle olunca da 3 yıl boyunca bankadan maaşınızı almak zorunda olduğunuzu ve vazgeçmeniz halinde bazı cezalar ödeyeceğinizi unutmayın.

-Maaşınızı talebinize göre aylık olarak ya da 3 aylık olarak alabilirsiniz. Burada ödeme kararı tamamen size bırakılmakta ve talep ettiğiniz vadelere göre ödeme sağlanmaktadır. Bazı emekliler aylık olarak talep ederken bazıları da 3 aylık olarak maaşını almaktadır. Bunun seçimi tamamen size bağlıdır.

Yukarıda yer alan şartları yerine getirmeniz halinde ise Şekerbank şubelerine giderek maaşınızı taşıyabilir, 450 Türk Lirası ek paraya sahip olabilirsiniz. Son dönemde yaşanan  sıkıntılar da göz önüne alındığında emekliler için 450 Türk Lirası oldukça avantajlı görülmektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here