Ana sayfa Krediler Şubeye Gitmeden Anında Kredi İmkanı (15 bin TL)

Şubeye Gitmeden Anında Kredi İmkanı (15 bin TL)

25
0
online-kredi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte banka işlemlerinde de ciddi farklılıklar meydana gelmiştir. Bilindiği üzere geçmiş zamanlarda bankalarda kredi başvuruları sadece şubelerden yapılmakta ve bunun yanı sıra birçok belge, bilgi istenmekteydi. Ancak özellikle bireylerin banka bilgilerinin tek bir merkezde toplanması, teknolojik verilerin artış göstermesiyle birlikte artık kredi çekme imkanı da daha kolay hale gelmiştir. Yapılan son düzenleme ile birlikte vatandaşlar şubeye gitmeden bilgisayar ya da telefon üzerinden 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapmakta, sonuç almaktadır. Bu sayede anlık olarak peşin paraya ihtiyaç duyulması halinde 5 dakika içerisinde kredinin alınması mümkündür. Tabi ki burada kişinin sicil durumu, geliri ve bankalar ile arasındaki detaylar da etkili olacaktır. Her ne kadar bazı bankalar gelir belgesiz kredi bile sağlarken, kişinin bankalar ile arasının bozuk olması, ödemelerini geciktirmesi ya da farklı problemler olması halinde ret alma ihtimali de yüksektir. Bu sebeple internet üzerinden başvuru yapılırken, kabul edilmeyeceğini de göz önünde bulundurmak gerek.

Şubeye Gitmeyen Kredi Veren Bankalar

İnternet üzerinden kredi veren bankalar bulunmakla birlikte bu kredinin belli bir limiti bulunmaktadır. Genellikle bankalar tarafından internet üzerindeki başvurular için belirlenen miktar 15.000 Türk Lirası civarındadır. Ancak bu miktarın üzerinde kredi çekmeyi istemeniz halinde şubeye gitmeniz gerekir. Ayrıca sadece kredi verilmemekte bunun yanı sıra online olarak alışveriş kredisi de sağlanmaktadır. Hepsi Burada ve Gitti Gidiyor gibi sitelerin yaptığı anlaşmalar sayesinde alacağınız ürünler için 500 TL ile 15.000 TL arasında kredi kullanmanız mümkündür.

Garanti Bankası

Acil ihtiyacı olanların her daim yanında olan ve en kolay kredi veren bankalar arasında da yer alan Garanti Bankası, internet üzerinden online olarak kredi vermektedir. Garanti Bankası’nın online kredi koşulları ise 1,29 faiz üzerinden 48 aya kadar sağlanmaktadır. Yapmanız gereken tek şey ise Garanti Bankası sitesine girerek kredi başvurusu bölümüne girmek ve istenilen bilgileri girmektir. Kredi cevabınız yaklaşık olarak 5 dakika içerisinde telefonunuza ya da başvuru ekranınıza gelecektir. Kredinin tanımlanması halinde ise hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası

İş Bankası müşterilerine mobil şube üzerinden 25.000 Türk Lirası’na kadar kredi sağlamaktadır. Mobil şube üzerinden %1,29 faiz oranı ve 48 ay vade ile kredinizi çekebilirsiniz. Eğer SMS olarak kredinizi almak istiyorsanız NAKIT yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı ve bir boşluk daha bırakarak gelirinizi yazarak 4402’ye gönderebilirsiniz.

Vakıfbank

Genellikle internet üzerinden Vakıfbank tarafından kredi sağlansa da faiz oranları %1,30 ile %1,75 arasında değişim gösterir. İnternet üzerinden yaptığınız başvuru sonrasında 20 bin Türk Lirası’na kadar kredi kullanabilir ve isteğinize bağlı olarak ödemelerinizi aylık ya da 3 aylık olarak yapabilirsiniz.

QNB Finansbank

Son dönemde dünya bankası QNB Bankası ile güçlerini birleştiren Finansbank, internet üzerinden müşterilerine kredi sağlamaya devam ediyor. QNB Finansbank mobil şubesi üzerinden herhangi bir belge prosedürü ile uğraşmadan %1,26 faiz oranı ile 48 aya kadar kredi çekebilirsiniz. Ayrıca SMS ile krediyi çekmek istiyorsanız, bu durumda TC kimlik numaranızı 5030’a gönderebilirsiniz. Finansbank ise sizlere mobil şube üzerinden en fazla 15 bin Türk Lirası’na kadar kredi vermektedir.

Akbank

Son dönemde risk kısmında bulunan vatandaşlara bile verdiği krediler ile dikkatleri üzerine çeken Akbank, mobil şube ve internet sitesi üzerinden %1,45 faiz ile kredi sağlamaktadır. Eğer isterseniz SMS aracılığıyla da Kredi boşluk TC kimlik no yazarak 4425’e gönderebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here